Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Układ klimatyzacji – aby prawidłowo funkcjonował – powinien być poddawany systematycznej kontroli serwisowej. Regularne przeglądy to najlepszy sposób uniknięcia ewentualnych kłopotów. Dbając o klimatyzację w swoim samochodzie, warto skorzystać z usług profesjonalistów w Autoryzowanym Serwisie. Nasz Serwis nie tylko sprawdzi funkcjonowanie klimatyzacji i wymieni filtr przeciwpyłkowy, ale także dokładnie oczyści układ klimatyzacji.

Filtry klimatyzacji

Filtry klimatyzacji przynoszą ulgę astmatykom i alergikom, dzięki nim pyłki, zarodniki i bakterie nie dostają się do kabiny. Stosując filtr, chronisz swoje płuca, nie kichasz, nie będą łzawić Ci oczy. Osoby chore na katar sienny, astmę i alergię poczują zdecydowaną ulgę.

Filtr klimatyzacji standardowy zatrzymuje groźne dla zdrowia zanieczyszczenia powietrza, takie jak: kurz, pył, sadza, siarka, ołów, inne składniki spalin.

Filtr klimatyzacji z wkładem węglowym usuwa aż o 25% zanieczyszczeń więcej zanieczyszczeń niż filtr standardowy. Wykonano go z wysokiej jakości włókna z dodatkiem aktywnych cząstek węglowych. Rekomendowany do stosowania przez alergików.

Oryginalny środek czyszczący

Przez zimę w nieużywanej klimatyzacji mogą rozwinąć się bakterie, pleśń i inne zanieczyszczenia. Nasi fachowcy dokładnie oczyszczą system klimatyzacji, dzięki zastosowaniu oryginalnego preparatu czyszczącego, który szybko odświeży klimatyzację, usuwając z systemu wszelkie zanieczyszczenia i pozostawiając miły i świeży zapach.

Oryginalne, regenerowane sprężarki do klimatyzacji

W ofercie Autoryzowanych Stacji Dealerskich znajdują się wszelkie części i podzespoły niezbędne do serwisu klimatyzacji. Najważniejszym elementem w całym układzie jest sprężarka. od niej w głównej mierze zależy sprawne funkcjonowanie klimatyzacji. Po wielu latach intensywnej eksploatacji może zaistnieć potrzeba jej wymiany.

Dokonując zakupu sprężarki w Autoryzowanej Stacji Toyoty, Klient ma pewność, że profesjonalnie zregenerowana sprężarka jest w pełni sprawna. Dodatkowo, sprężarki objęte są roczną gwarancją. Atrakcyjna jest także ich cena – średnio 40% niższa od cen nowych sprężarek.

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu nasi Doradcy ds. Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów:

Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie

Toyota Nowakowski Wałbrzych

Tomasz Podolski

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów
Tel. +48 74 648 17 17

wyślij wiadomość
E-STORE Części i akcesoria. Kupuj online.