Doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe

toyota-business-plus-logo

Cena zakupu to nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu dla firmy. Warto rozważyć wiele innych czynników, takich jak koszty związane z zakupem paliwa, ubezpieczenie, serwis czy też utrata wartości pojazdu. My rozważyliśmy wszystkie te czynniki i możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć – Toyota to doskonały wybór dla Twojej firmy!

Często zmieniasz samochody w firmie? Z Toyotą to bardziej opłacalne! Nasze auta mają zdecydowanie wyższą wartość odsprzedaży w porównaniu z konkurencją. Jeśli zdecydujesz się na wymianę samochodu na nowszy model lub redukcję floty, odzyskasz więcej pieniędzy niż w przypadku aut konkurencyjnych marek. Przed podjęciem właściwej decyzji poproś dilera o deklarację wartości samochodu przy jego sprzedaży po zakładanym przez Ciebie okresie użytkowania.

Toyota Nowakowski proponuje atrakcyjne pakiety finansowania aut dla Twojej firmy. Wybieraj z szerokiego wachlarzu ofert i wybierz, tą która jest dla Ciebie najbardziej optymalna.

Programy finansowania

BUSINESS_PLUS_SMART_PLAN2-750x354

Toyota Business SmartPlan to innowacyjny program leasingowania samochodów marki Toyota gwarantujący niskie i przewidywalne koszty użytkowania auta przez cały okres finansowania. Jego konstrukcja pozwala zredukować wysokość miesięcznych rat nawet o 60% względem tradycyjnego leasingu przy zachowaniu możliwości odliczania VAT-u oraz zaliczania rat w koszty uzyskania przychodu.

LeasingSmartPlan_1

 

Standard Leasing

 

Standard Leasing to program leasingowania oferujący tradycyjne rozwiązania dla poszukujących wysokich kosztów i niskiego wykupu.

StandardLeasing_1

 

Kredyt-Smart-Plan_2

To jedno z najciekawszych rozwiązań wśród naszych propozycji kredytowych. Jego niekwestionowanym atutem są bardzo niskie miesięczne raty. Ponadto nie musisz angażować dużo środków na starcie. Wystarczy niewielka pierwsza wpłata, aby odjechać nową Toyotą. Po zakończeniu umowy,  konstrukcja ostatniej raty oraz przewidywalna wysoka wartość Twojej Toyoty pozwolą Ci na wymianę samochodu na nowy – nawet bez dopłaty.

KredytSmartPlan_1

 

 

Doradztwo ubezpieczeniowe

Print         logo_ergohestia          logo_allianz

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w chwili zakupu nowego lub używanego samochodu, jak również w następnych latach, przy kontynuacji ubezpieczenia.

  • Najlepsza oferta

Nasza oferta ubezpieczeniowa oparta jest na współpracy z trzema najbardziej liczącymi się na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Należą do nich ALLIANZ, ERGO-HESTIA oraz PZU.

Jako Autoryzowany Dealer Toyoty, mamy gwarancję najlepszej ceny ubezpieczenia pakietowego, co oznacza, że poza salonem nie otrzymają Państwo takiej oferty od danego ubezpieczyciela. To pozwala nam proponować naszym klientom najlepsze produkty.

Nasz Salon cieszy się bardzo wysokim współczynnikiem odnawialności polis, co oznacza, że aż 95% naszych klientów ubezpiecza u nas swój samochód w kolejnych latach eksploatacji.

  • Minimum formalności

Ze wszystkimi TU, z którymi współpracujemy, mamy podpisane umowy o samolikwidacji szkód. W przypadku ewentualnej szkody w pojeździe, wypełniają Państwo tylko formularz zgłoszeniowy i podstawiają pojazd do naszej stacji, a później odbierają gotowy samochód. My zajmujemy się pozostałymi formalnościami i kontaktem z Państwa ubezpieczycielem.

  • Gwarancja jakości

Do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych części. Na każdą naprawę dajemy gwarancję. Posiadamy flotę samochodów zastępczych, udostępnianych na czas naprawy. Czyli oferujemy Państwu minimum formalności, maksimum wygody i najwyższą jakość usługi.

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu nasi Doradcy ds. Finansów i Ubezpieczeń:

Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie

Katarzyna Romaczyk

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
T
el. +48 71 799 60 71
Kom. +48 694 409 050

wyślij wiadomość
Joanna Szewczuk

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 71 799 60 73
Kom. +48 694 409 050

wyślij wiadomość

Toyota Nowakowski Wałbrzych

Mirosława Wdowiak

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 74 648 17 21

wyślij wiadomość
Marta Cichy

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 74 648 17 20

wyślij wiadomość