Doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w chwili zakupu nowego lub używanego samochodu, jak również w następnych latach, przy kontynuacji ubezpieczenia.

Najlepsza oferta

logo_allianz4        ergohestia     Print

Nasza oferta ubezpieczeniowa oparta jest na współpracy z trzema najbardziej liczącymi się na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Należą do nich ALLIANZ, ERGO-HESTIA oraz PZU.

Jako Autoryzowany Dealer Toyoty, mamy gwarancję najlepszej ceny ubezpieczenia pakietowego, co oznacza, że poza salonem nie otrzymają Państwo takiej oferty od danego ubezpieczyciela. To pozwala nam proponować naszym klientom najlepsze produkty.

Nasz Salon cieszy się bardzo wysokim współczynnikiem odnawialności polis, co oznacza, że aż 95% naszych klientów ubezpiecza u nas swój samochód w kolejnych latach eksploatacji.

Minimum formalności

Ze wszystkimi TU, z którymi współpracujemy, mamy podpisane umowy o samolikwidacji szkód. W przypadku ewentualnej szkody w pojeździe, wypełniają Państwo tylko formularz zgłoszeniowy i podstawiają pojazd do naszej stacji, a później odbierają gotowy samochód. My zajmujemy się pozostałymi formalnościami i kontaktem z Państwa ubezpieczycielem.

Gwarancja jakości

Do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych części. Na każdą naprawę dajemy gwarancję. Posiadamy flotę samochodów zastępczych, udostępnianych na czas naprawy. Czyli oferujemy Państwu minimum formalności, maksimum wygody i najwyższą jakość usługi.

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu nasi Doradcy ds. Finansów i Ubezpieczeń:

Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie

Joanna Szewczuk

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 71 799 60 73
Kom. +48 694 409 050

wyślij wiadomość
Katarzyna Romaczyk

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
T
el. +48 71 799 60 71
Kom. +48 694 409 050

wyślij wiadomość

Toyota Nowakowski Wałbrzych

Marta Cichy

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 74 648 17 20

wyślij wiadomość
Mirosława Wdowiak

Doradca ds. Finansów
i Ubezpieczeń
Tel. +48 74 648 17 21

wyślij wiadomość