Auris Touring Sports

Bez kompromisów

Cena od: 63900 zł
Nowy Auris Touring Sports to auto typu kombi, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Jego odważna i dynamiczna sylwetka przyciąga spojrzenia, a przestronne, wysokiej jakości wnętrze to połączenie świetnego wyglądu i wygody. Dodatkowym atutem jest duża i łatwo dostępna przestrzeń bagażowa.

Stylowy design

Auris Touring Sports charakteryzuje się zwartą i lekką postawą zawsze wyrażającą gotowość do drogi. Nowoczesne lampy LED, zaakcentowane wloty powietrza i przetłoczenia na karoserii sprawiają, że to auto, które przyciąga spojrzenia gdziekolwiek się pojawisz.

Przestronne wnętrze

Toyota Auris Touring Sports to wszechstronne, komfortowe i wyjątkowo pojemne auto, które oferuje bezkonkurencyjne 1658 litrów pojemności bagażnika o wymiarach 1452 mm na 2047 mm. Z takim autem możliwości nigdy się nie kończą.

Pierwszy samochód z napędem hybrydowym w swojej klasie

Auris Touring Sports wyznacza nowy kierunek. Jako pierwsze auto w swoim segmencie jest dostępny w wersji z napędem hybrydowym, który oferuje zalety nieosiągalne dla standardowych silników. Najnowszy Auris Hybrid – oprócz doskonale już znanych atutów takich, jak komfort, niezawodność czy trwałość – może pochwalić się jeszcze większą oszczędnością paliwa w stosunku do swojego poprzednika.

Konkurencyjna cena

Atrakcyjna cena wyjściowa, dodatkowe pakiety oferujące wyjątkowe upusty oraz preferencyjne finansowanie sprawiają, że korzyści z posiadania Toyoty Auris Touring Sports zaczynasz odczuwać jeszcze zanim zasiądziesz za jej kierownicą.