Avensis

Elegancki sedan czy przestronny touring sports?

Cena od: 72900 zł
Nowa Toyota Avensis charakteryzuje się budzącą emocje sylwetką, dynamiczną linią oraz nowymi światłami tylnymi i nowymi reflektorami w technologii LED. Charakterystyczne boczne przetłoczenia nad progami dodają elegancji. Toyota Avensis to idealne auto dla każdego kierowcy. Nowy, charakterystyczny wygląd pozwala się wyróżnić na tle innych, a zintegrowane rozwiązania technologiczne to pomysł na miarę czasów, w których żyjemy.

Komfort podróżowania

Oczekuj jakości i komfortu. Ekskluzywne wykończenia wnętrza, najwyższej jakości materiały oraz precyzja ich dopasowania to nie tylko niektóre zalety wnętrza nowej Toyoty Avensis. Odnajdziesz w nim wyjątkową, skórzaną tapicerkę oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa i 8” ekran, największy w swojej klasie.

Stylowe oświetlenie

Przednie reflektory w technologii PURE LED, które nie tylko podkreślają charakterystyczny wygląd pojazdu, ale zapewniają także doskonałe oświetlenie drogi podczas jazdy nocą.

Niepowtarzalne wzory

Wyposażenie Toyoty Avensis odznacza się niezwykłym bogactwem podkreślającym elegancję i nowoczesność stylistyki. Szeroka paleta opcji do wyboru daje możliwość indywidualnego podejścia do wyglądu Toyoty Avensis.

Zaawansowana i niezawodna technologia

Silniki w nowej Toyocie Avensis obfitują w rozwiązania technologiczne zapewniające niską emisję CO2 oraz ekonomiczne spalanie. Dlatego też możesz mieć pewność, że Avensis sprawdzi się zarówno w miejskich korkach, jak i podczas podróży autostradą.