Aygo

Nowa Toyota AYGO. Czas na zabawę.

Cena od: 34300 zł
Przyjrzyj się odważnej stylistyce AYGO i zdefiniuj swoją wersję x-play, która daje wielkie możliwości indywidualizacji. AYGO to przestrzeń dla czworga w zwinnym i zwartym nadwoziu - w sam raz do miasta.

Aygo Selection

Toyota Selection to jeszcze więcej indywidualizmu wyrażonego niepowtarzalnym designem i miejskim charakterem. Spójrz na drogę z lepszej perspektywy. Poznaj wybrane modele Toyoty w nowej odsłonie. Każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego Toyota AYGO jest dostępna w pięciu wersjach wyposażenia: x, x-play, x-cite, x-clusiv i x-wave. Dopasowanie AYGO do Twoich potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste!

Indywidualny styl

Stwórz swoje wymarzone auto dzięki 2 pakietom wyposażenia zewnętrznego, które sprawią, że Twoje AYGO x-play będzie jeszcze bardziej stylowe niż kiedykolwiek!
Pakiet OUTstand to gwarancja, że nikt nie przejdzie obok Twojego auta obojętnie. Wybierz kontrastujący kolor wykończenia maski w kształcie litery X, jego przedłużenia, spojlera oraz dachu i wyróżnij się na tle innych kierowców!
Pakiet OUTglow to doskonały wybór, jeżeli preferujesz mniej odważne połączenia kolorystyczne. Możesz na przykład wyposażyć swoje auto w przednią i tylną listwę zderzaka oraz wykończenie dolnej części drzwi bocznych w kolorze czerwonym Red Pop lub srebrnym Shiny Silver, dostępny także dach w kolorze czerwonym Red Pop.

Zwrotny i przestronny

Nasi inżynierowie są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. AYGO to auto kompaktowe i jednocześnie niezwykle przestronne. W środku bez problemu zmieszczą się cztery osoby i liczne bagaże. Nowe zawieszenie znacząco poprawia komfort jazdy, a promień skrętu 4,8 m sprawia, że Aygo idealnie sprawdza się we wszystkich warunkach. Od teraz każda podróż autem tak zwrotnym jak Aygo będzie prawdziwą przyjemnością.

Przyjemność z jazdy bez wysokich kosztów

Aby zapewnić jak największą ekonomię spalania, inżynierowie Toyoty poprawili oddychanie dotychczasowego, niezwykle wydajnego 3-cylindrowego silnika i zmniejszyli jego tarcie wewnętrzne. Od teraz jazda AYGO to czysta przyjemność – auto świetnie się prowadzi, a dzięki niskiej emisji dwutlenku węgla troszczysz się o środowisko naturalne.

Pliki do pobrania