C-HR

Nowa Toyota C-HR. Napędzana Zachwytem.

Cena od: 79900 zł
Masz przed sobą samochód, który przewyższa wszystkie oczekiwania. To nie futurystyczny model pokazowy, który na moment zagości na ustach wszystkich, ale auto, które zmienia reguły gry. Wszystkie składniki tej wyjątkowej mieszanki – sylwetka coupé, dynamiczny design i wielkość – łączą się ze sobą, tworząc całkiem nowy gatunek samochodu.

Pewny siebie i gotowy do działania

Kojarzące się z sylwetką coupé pięciodrzwiowe nadwozie Toyoty C-HR typu crossover – niczym precyzyjnie oszlifowany klejnot – zostało stworzone, aby przyciągać spojrzenia. Zdecydowaną sylwetkę auta uzupełniają silnie zaznaczone linie, elegancki kontur nadwozia oraz dynamiczny projekt dachu. Połączenie gustownych przednich świateł typu LED, grilla przywodzącego na myśl strukturę diamentu oraz nietuzinkowych tylnych lamp w kształcie bumerangów podkreślają niezwykłą formę C-HR.

W sercu akcji

W środku czeka na Ciebie luksusowe wnętrze nieodbiegające jakością od zewnętrznej formy. Komfortowa kabina zapewnia przestrzeń dla pięciu osób dorosłych, które swobodnie zmieszczą się w środku dzięki uniesionej linii dachu dającej pełną widoczność drogi w każdym kierunku. Deska rozdzielcza o opływowych kształtach, z charakterystycznymi niebieskimi akcentami i skórzanym wykończeniem została stworzona z myślą o wygodzie kierowcy. Dzięki wyprofilowanym skórzanym siedzeniom będziesz mieć zawsze pełną kontrolę nad sytuacją na drodze.

Wystarczy jedno spojrzenie…

C-HR zaprojektowano dla osób, które chcą żyć pełnią życia i jeździć autem, które za nimi nadąży. Nieważne, czy mkniesz na spotkanie w gąszczu miejskich ulic, czy z pasją pędzisz po trasie – nowy model C-HR to świetny wybór dla tych, którzy pracują i bawią się zawsze na całego. To auto, które w rozpędzonym świecie zawsze dotrzyma Ci kroku.

Napędzany przez życie

Jazda C-HR to jak prowadzenie dynamicznego hatchbacka ukrytego w komfortowym SUV-ie. Naszym celem było stworzenie samochodu, w którym poczujesz, że Ty i droga stanowicie jedność, tak abyś mógł cieszyć się jazdą bez końca. Model C-HR stworzyli kierowcy z myślą o kierowcach. To wyjątkowe auto to idealna wymówka, żeby po prostu ruszyć przed siebie.