Corolla

Najpopularniejszy samochód na świecie

Cena od: 59900 zł
Nowa Toyota Corolla to jeszcze więcej elegancji i luksusu. To prestiżowe auto doskonale prezentuje się w każdym otoczeniu. Przestronne i funkcjonalne wnętrze zapewnia wyjątkową wygodę zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz niezawodne i zarazem ekonomiczne silniki – to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że Corolla to auto, które inspiruje.

Inspirująca w każdym calu

Nowa Corolla zachwyca prestiżową sylwetką, którą idealnie podkreślają chromowany grill przedni oraz światła typu LED. Wnętrze łączy w sobie inteligentne rozwiązania i niezwykłą wygodę, aby każda podróż była wyjątkowym przeżyciem.

Inteligentna technologia

Usiądź za kierownicą Corolli i wypróbuj łatwy w obsłudze interfejs, przetestuj możliwości systemu multimedialnego Toyota Touch 2 oraz ciesz się nowym 7" wyświetlaczem umieszczonym pod taflą szkła. Dzięki innowacyjnemu pakietowi Toyota Safety Sense w Toyocie poczujesz się bezpiecznie.

Piękne wnętrze

Usiądź wygodnie i ruszaj przed siebie. We wnętrzu Corolli znajdziesz materiały najwyższej jakości, ergonomiczne fotele i doskonale zagospodarowaną przestrzeń, która sprawi, że gdy dojedziesz na miejsce, będziesz żałować, że podróż nie trwała odrobinę dłużej.

Niepowtarzalny design

Nowa Toyota Corolla wygląda doskonale z każdej strony. Odważne linie dodają dynamiki, a szeroki grill przechodzący płynnie w lampy LED poszerza optycznie auto. Nawet najdrobniejsze szczegóły zostały dopracowane tak, by dopełnić obrazu nowej Toyoty Corolli.