Hilux

Nowe szaty króla

Cena od: 126487 zł
Od swojej premiery w 1968 roku kultowy pickup dowiódł swej niezawodności w każdym zakątku świata. Ulepszona rama i nadwozie zapewniające większą wytrzymałość w połączeniu z nowym, bardzo atrakcyjnym wyglądem, wysokiej jakości elementami wnętrza i zwiększonym uciągiem sprawiają, że Hilux nie ma sobie równych. Czy to na niebezpiecznych bezdrożach, czy wobec wyzwań codziennego życia w mieście – zawsze możesz liczyć na swojego Hiluxa.

Uwodzi wyglądem

Charakterystyczna, masywna sylwetka w swojej najbardziej drapieżnej i wyrazistej formie. Każdy element nowej Toyoty Hilux – od grilla po dynamiczną linię boczną i potężne nadkola potwierdza moc drzemiącą pod maską.

Jakość, wytrzymałość, niezawodność

Wszystkie elementy Toyoty Hilux zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najcięższym wyzwaniom. Nowa rama połączona z udoskonalonym zawieszeniem i układem kierowniczym zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i bezpieczeństwo jazdy.

Strefa komfortu

Pełna charakteru sylwetka skrywa zaskakująco komfortowe wnętrze, w którym odnajdziesz materiały najwyższej jakości, komfortowe fotele oraz intuicyjnie zaprojektowaną deskę rozdzielczą z dużym ekranem dającym Ci natychmiastowy dostęp do rozrywki i informacji.

Wygoda i moc

Ogromna moc Hiluxa sprawdzi się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się w trudnym terenie, czy ciągniesz za sobą przyczepę o masie do 3,2T. Możesz mieć pewność, że Twoje auto zawsze sprosta zadaniu.