Land Cruiser 150

Land Cruiser 150. Wciąż niedościgniony.

Cena od: 199000 zł
Rozwijany przez ponad 60 lat, współczesny Land Cruiser 150 weźmie Cię z serca miasta wprost w trudno dostępne tereny zachowując nienaganny styl i zapewniając pełen komfort podróży. Ma nowoczesny wygląd, niezastąpiony napęd na 4 koła i wysokiej jakości wnętrze, które pozwala na całkowicie płaskie ułożenie foteli co daje maksymalną elastyczność w zastosowaniach.

Doskonałość, która nie ma sobie równych

Land Cruiser to połączenie elegancji, zwrotności i niezwykłej mocy. Przednie reflektory typu LED wraz ze światłami do jazdy dziennej, imponujący grill przedni, lampy przeciwmgielne i obniżony grill nadają mu miejskiego szyku oraz podkreślają terenowy charakter.

Jedź, gdziekolwiek zapragniesz

Stały napęd na 4 koła i system zmiennej charakterystyki napędu w zależności od rodzaju nawierzchni sprawiają, że Ty i Twój Land Cruiser z łatwością podbijecie każdy, nawet najodleglejszy zakątek. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, z których słynie Toyota, sprawiają, że terenowa jazda Land Cruiserem to czysta przyjemność.

Niezawodna ochrona

Rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo, które zastosowano w modelu Land Cruiser, nie mają sobie równych, więc śmiało wsiądź i ciesz się jazdą.

Niepowstrzymany

Land Cruiser to światowa legenda od przeszło 60 lat znana i podziwiana za niezrównaną jakość, wytrzymałość i niezawodność. Niesłabnące zainteresowanie naszych Klientów to dowód na wysoką jakość tego niezwykłego auta z napędem na cztery koła. To prawdziwa ikona, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne, bezkompromisowe bezpieczeństwo i wyjątkową wygodę.