Land Cruiser V8

Król wszystkich dróg

Cena od:
Land Cruiser V8 to auto, które łączy w sobie potężną moc z wyrafinowaniem, niezwykłe możliwości off-roadowe z komfortem, a muskularną formę z elegancją. Poznaj jego dwoistą naturę i ruszaj przed siebie, wiedząc, że Twoje auto jest przygotowane na wszystko.

Design

Land Cruiser V8 to auto, które budzi szacunek i podziw, gdziekolwiek się pojawi. Przód jest kwintesencją mocy połączonej z elegancją dzięki masywnemu, silnie zaakcentowanemu grillowi. Ten element idealnie współgra z nowymi, umieszczonymi wyżej niż dotychczas światłami Bi-LED, podkreślając bardziej wyrazisty charakter auta. Wyszukaną stylistykę potęguje również kształt świateł tylnych, a zwieńczeniem całości jest odważny, a zarazem wyrafinowany design tylnej części pojazdu.

Luksus

Wnętrze Land Cruisera V8 to miejsce, którego nie chce się opuszczać. Bogactwo inteligentnych technologii oraz dopracowany rozkład elementów kabiny wraz z luksusowymi detalami robią wrażenie i sprawiają, że każda podróż jest czystą przyjemnością. Usiądź wygodnie w wysoko umiejscowionym fotelu i podporządkuj sobie każdą drogę.

Toyota Safety Sense

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego nowy Land Cruiser V8 dostępny jest z systemem Toyota Safety Sense — 5 technologiami bezpieczeństwa. O Twoje bezpieczeństwo zadbamy w każdych warunkach, na każdej drodze.

Technologia off-road

Legendarna już solidna konstrukcja i wytrzymałość Land Cruisera od ponad 60 lat z sukcesami prowadzi go przez górskie szlaki i pustynne bezdroża. Najnowsza wersja to jeszcze bardziej wyszukane i odporne wcielenie legendarnego samochodu. Poznaj technologie, które pomogą Ci pokonać nawet najbardziej wymagające przeszkody.

Pliki do pobrania