Prius

Nowy Prius. Nowe wcielenie ikony

Cena od: 117900 zł
Nowy Prius oferuje jeszcze więcej korzyści: doskonałe doświadczenia z jazdy dzięki przełomowemu napędowi hybrydowemu, niezrównaną oszczędność paliwa i odważny design na zewnątrz i w środku. Nowa Toyota Prius to triumf technologii i nowe wcielenie ikony aut hybrydowych.

Nowa jakość jazdy

Nowy Prius został zbudowany zgodnie z założeniami Toyota New Global Architecture, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki Toyoty wyglądają i poruszają się. Nowy Prius wynosi dynamikę jazdy na nowy poziom dzięki niżej położonemu środkowi ciężkości, większej sztywności nadwozia i przeprojektowanemu nadwoziu. Nowy napęd hybrydowy jest jeszcze bardziej dynamiczny i zapewnia płynny przyrost mocy w pełnym zakresie obrotów, szybszą reakcję na gaz i tryb sportowy, który sprawia, że auto inteligentnie reaguje na polecenia kierowcy, gdy ten zechce wykorzystać więcej mocy.

Futurystyczny design

Nowy, niekonwencjonalny wygląd Priusa będzie przyciągał spojrzenia gdziekolwiek się pojawisz. Czarne słupki C sprawiają, że dach wygląda jak zawieszony w powietrzu. Obniżona linia dachu, maska i doskonałe proporcje auta składają się na sylwetkę pełną dynamiki. Z przodu i z tyłu auta znajdziemy charakterystyczne lampy LED (przednie lampy Bi-LED są dostępne w standardzie), które podkreślają futurystyczny design auta, ale także znacznie redukują opór powietrza, dzięki czemu Prius może pochwalić się rewelacyjnym współczynnikiem Cd równym 0,24.

Toyota Safety Sense: Twój szósty zmysł na drodze

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego wszystkie wersje Priusa zostały wyposażone w Toyota Safety Sense – pięć technologii bezpieczeństwa aktywnego. Dodatkowo Prius może być wyposażony w system monitorowania martwego pola. Zapewnimy Ci spokojną jazdę w każdych warunkach i na każdej drodze.

Jest tak cicho, że można szeptać

W mieście trudno znaleźć miejsce równie spokojne i odprężające jak wnętrze Priusa. Dzięki większemu zasięgowi na silniku elektrycznym nowy model pozwala Ci częściej cieszyć się cichą jazdą, także przy większych prędkościach. Podczas przyspieszania i szybkiej jazdy łatwo jest docenić doskonale wygłuszoną kabinę Priusa. Cisza, intuicyjne i ergonomiczne wnętrze i jeszcze bardziej komfortowe zawieszenie sprawiają, że pokonanie każdego kilometra będzie czystą przyjemnością.