ProAce

Nowa Toyota rusza do pracy

Cena od: 78047 zł
11 kombinacji nadwozia i długości, szereg konfiguracji drzwi tylnych i bocznych, 3 miejsca z przodu, pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej, zaczepy do mocowania ładunku – to wszystko sprawia, że PROACE staje się dokładnie takim vanem, jakiego potrzebujesz. Dodaj do tego legendarną niezawodność marki Toyota, a zyskasz pewność, że zawsze będziesz miał auto gotowe do pracy.

Rodzaje nadwozia

PROACE jest dostępny w 3 rozmiarach nadwozia oraz z dwoma długościami rozstawu osi: Compact o długości 4,6 m (z rozstawem osi 2925 mm), Medium o długości 4,9 m i Long o długości 5,3 m (z rozstawem osi 3275 mm). Zaletą wszystkich wersji są praktyczne drzwi tylne i boczne, które – w zależności od wybranej wersji – są przesuwne, otwierane na boki lub do góry.

Przestrzeń ładunkowa

W zależności od wybranej wersji przestrzeń ładunkowa PROACE wynosi od 4,6 m3 (Compact) do 6,1 m3 (Long), co pozwala na przewiezienie 2 (Compact) lub 3 (Medium, Long) europalet. O dodatkową ochronę zarówno przewożonego ładunku, jak i wnętrza zadbają opcjonalne pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej oraz dodatkowe zaczepy.

Smart Cargo

Nowy system Smart Cargo łączy unoszony przedni fotel pasażera z otwieraną przegrodę, co zwiększa długość przestrzeni bagażowej o 1,16 m, a ładowność o 0,5 m3. Teraz z łatwością będziesz mógł przewieźć również dłuższe przedmioty.

Przeglądy co 40 000 km

PROACE został stworzona do pracy. Twój samochód cały czas powinien być w ruchu, dlatego przeglądy będą wykonywane co 40 000 km. Pozwala na to niezawodność marki Toyota, potwierdzona licznymi badaniami.