RAV4

Hybrydowa rewolucja napędza Toyotę RAV4

Cena od: 99900 zł
Rewolucyjna technologia hybrydowa to ogromna moc dwóch źródeł napędu generujących łącznie 197 KM, świetna dynamika pozwalająca rozpędzić auto do 100 km/h w jedyne 8,3 s oraz spalanie na poziomie 5,1 l/100 km. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję z napędem na jedną oś, czy napęd 4x4, każda hybrydowa Toyota RAV4 w standardzie ma skrzynię automatyczną.

Współczesny styl

Nowy RAV4 łączy w idealnych proporcjach płynne linie nadwozia z masywnością sylwetki, tworząc auto pełne charakteru, które robi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz.
Nowy design zaczyna się wraz z przednimi lampami Bi-LED-owymi. Także z tyłu auta znajdziemy LED-owe oświetlenie podkreślające dynamiczne linie nadwozia. Nowe wzory felg aluminiowych dodatkowo podkreślają zdecydowany i współczesny styl nowej Toyoty RAV4.

Wyszukane i przestronne wnętrze

W środku czekają na Ciebie doskonałe materiały, luksusowe tapicerki i niezwykle komfortowe fotele. Niezależnie od wersji, którą wybierzesz, w kabinie RAV4 znajdziesz jedynie jakość premium. A jeśli wyruszasz poza miasto z całą rodziną, z pewnością docenisz przestrzeń oferowaną dla pasażerów i wszystkich Waszych bagaży.

Toyota Safety Sense: Twój szósty zmysł na drodze

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego nowy RAV4 dostępny jest z systemem Toyota Safety Sense — 6 technologiami bezpieczeństwa aktywnego — oraz systemem monitorowania martwego pola. O Twoje bezpieczeństwo zadbamy w każdych warunkach, na każdej drodze.

Dynamiczna jazda: podróże warte zapamiętania

Wystarczy kilka chwil spędzonych za kierownicą nowej Toyoty RAV4, by poczuć, jak dobrze prowadzi się to auto. Gama ulepszonych jednostek benzynowych i nowej jednostki Diesla zapewniają moc w pełnym przedziale obrotów i pewność podczas jazdy z dużymi prędkościami, wykonywania manewru wyprzedzania czy jazdy po mieście.