Verso

Twój najlepszy samochód rodzinny

Cena od: 65900 zł
Wygoda, wszechstronność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, bezawaryjność... Toyota Verso to same korzyści. Odkryj możliwości 7-miejscowego rodzinnego minivana, wybierz wersję i wyposażenie dodatkowe dopasowane do potrzeb Twojej rodziny i ruszaj w drogę.

Stylowy minivan

To, co wyróżnia Verso, to jego wyrazista sylwetka oraz delikatnie zaokrąglony kształt. Samochód wyposażono w wiele niezwykłych detali, takich jak czarne wykończenie ramki tablicy rejestracyjnej, eleganckie chromowane listwy na górny i dolny grill oraz reflektory ksenonowe HID. Reflektory ksenonowe HID (o wysokim natężeniu wyładowania) i światła do jazdy dziennej typu LED podkreślają dynamiczny charakter Verso. Kto powiedział, że praktyczny samochód nie może świetnie wyglądać?

Innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

Odkryj innowacyjne rozwiązania technologiczne Toyoty Verso. Toyota Touch® 2 z funkcją Go posiada wszystkie funkcje systemu multimedialnego Toyota Touch® 2 wzbogacone o system nawigacji w pełnym zakresie map Europy, opcję wyznaczania objazdów i planowania tras ekologicznych. Ekran WVGA wyświetla widok mapy w trybie 2D lub 3D wraz z usługami dodatkowymi, takimi jak aktualne informacje o ruchu w czasie rzeczywistym oraz posiada opcję lokalnego wyszukiwania online. Zaawansowana technologia Bluetooth® umożliwia korzystanie z pomocy drogowej Toyota Eurocare i systemu połączeń alarmowych SOS.

Wyjątkowa wszechstronność

Najlepszy w swojej klasie system łatwego składania siedzeń Toyota Easy Flat sprawia, że dopasowanie Verso do indywidualnych potrzeb staje się niezwykle proste. System pozwala na ustawienie siedzeń w wielu pozycjach, przez co Verso jest wyjątkowo wszechstronne.

Przewożenie bagażu – pomysłowe rozwiązania

Dzięki pomysłowym rozwiązaniom do przewozu bagażu Verso dostosuje się do Twojego codziennego trybu życia.