Yaris

Nowy Yaris. Jeszcze więcej energii podczas jazdy w mieście.

Cena od: 41400 zł
Dynamiczna sylwetka Yarisa zapiera dech w piersiach. Szeroki wybór nowych modeli to gwarancja, że Twoje auto będzie w pełni odzwierciedlało to, kim naprawdę jesteś. Z nowym Yarisem możesz czuć się pewnie — samochód doskonale się prowadzi, a Ty zyskujesz jeszcze większą satysfakcję z jazdy. Od teraz w miejskiej dżungli będziesz się czuł jak w domu! Yaris Hybrid wyznacza nowe standardy jazdy w mieście. Poczuj przypływ energii i świeżości w aucie, którego jakość widać gołym okiem.

Yaris Selection

Toyota Selection to jeszcze więcej indywidualizmu wyrażonego niepowtarzalnym designem i miejskim charakterem. Spójrz na drogę z lepszej perspektywy. Poznaj wybrane modele Toyoty w nowej odsłonie.

Wnętrze najwyższej jakości

Wsiadaj bez obaw — wnętrze nowego Yarisa jest kwintesencją komfortu. Niezwykły design i najwyższa jakość to najważniejsze cechy Yarisa. Wnętrze auta jest bardziej przestronne niż kiedykolwiek, wzbogaciliśmy je także o nowe materiały i kolory. Oprócz tego bogata oferta wyposażenia pozwoli Ci osiągnąć prawdziwą satysfakcję z jazdy niezależnie od okoliczności.

Bezproblemowa jazda

Zaangażowanie. Pasja. Te dwa słowa najlepiej oddają postawę inżynierów Toyoty, którzy dołożyli wszelkich starań, aby nowy Yaris był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Ukoronowaniem ich wysiłków jest niezwykle bezpieczne auto, które doskonale się prowadzi i zapewnia satysfakcję z jazdy niezależnie od celu Twojej podróży.

Wypróbuj technologię hybrydową

Toyota, która wprowadziła na rynek swój pierwszy model z napędem hybrydowym w 1997 roku, stała się pionierem w dziedzinie technologii hybrydowej. Cicha, płynna praca samochodu pozwala zapomnieć o uciążliwościach związanych z jazdą w ruchu miejskim. Od teraz każda podróż będzie dla Ciebie odpoczynkiem.

Pliki do pobrania