Zlot Pojazdów Zabytkowych Oława 2015

W niedzielę 21 czerwca odbył się Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Oławie.

Na zlocie nie mogło zabraknąć Toyoty Bielany Nowakowski ze swoją zabytkową perełką Toyotą Corollą z 1978 roku, która została w pełni odrestaurowana przez ekspertów serwisu Toyoty Nowakowski w Wałbrzychu i Bielanach Wrocławskich. Teraz jest ozdobą owych salonów.

kolaż1

Toyota Corolla z 1978 roku posiada silnik benzynowy o mocy 1,2 litra i 55 KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Posiada ozdobne nakładki z chromowanego plastiku. Do tego deska rozdzielcza obszyta skórą. W tej generacji Corolli zaprojektowano również coś w rodzaju klimatyzacji, czyli specjalny system wentylacji, aby zwiększyć komfort podróżujących.

Oprócz zabytkowej Corolli Toyota Nowakowski zaprezentowała nowe modele z szerokiej gamy samochodów. Goście zlotu mogli zobaczyć przede wszystkim nowy model Corolli, GT 86, Rav4, Land Cruiser, dwa modele hybrydowe, jak również najnowszy model Toyoty Avensis, który w tych dniach miał swoją premierę.

Uczestnicy zlotu chętnie brali udział w konkursie, w którym do wygrania była Toyota Rav4 na weekend ufundowana przez Toyotę Nowakowski.

 Obejrzyj film i poczuj niesamowitą atmosferę zlotu. Do zobaczenia za rok 🙂