O nas

Jesteśmy Dealerem Toyota Motor Poland, działającym na rynku dolnośląskim od ponad 20 lat. Posiadamy dwie placówki – w Wałbrzychu i we Wrocławiu, w których obsługujemy zarówno Klientów Indywidualnych jak i Biznesowych oferując, dostosowane do ich potrzeb, atrakcyjne warunki współpracy.

Gwarantujemy:

 • Kompleksową obsługę na najwyższym poziomie
 • Wysokiej jakości, niezawodny serwis
 • Profesjonalną, przeszkoloną kadrę
 • Dla Klientów Biznesowych – Jedyny w Polsce program wspierania lokalnego biznesu pod patronatem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej – Toyota Business Club.
 • Elastyczne rozwiązania dla Klientów Indywidualnych

Wśród oferowanych przez nas usług warto wymienić : sprzedaż ratalną oraz leasingową, serwis mechaniczno-blacharsko-lakierniczy, dogodne ubezpieczenia Allianz, Ergo Hestia Generali i PZU, zamiana samochodów używanych (w rozliczenie) na nowe, bieżąca dostępność części i akcesoriów.

O jakości oferowanych przez nas usług świadczy fakt zajmowania przez naszą stację wysokiego miejsca w kategorii „SATYSFAKCJA Z USŁUG SERWISU”, zaznaczając, że ogólny serwis TOYOTY oceniany jest przez dziennikarzy motoryzacyjnych jako najlepszy w Polsce.

Pozostałe nagrody i wyróżnienia:

 • Serwis roku 2013
 • Najlepszy salon samochodowy roku 2013
 • Dealer Roku 2013
 • Nagroda w kategorii Kaizen / Challenge w Konkursie Dealer Roku 2012
 • Dealer Roku 2011
 • Salon nr 1 w Polsce w 2010 roku wg tygodnika „Auto-Świat”
 • I miejsce w VIII Plebiscycie Gospodarczym „Wałbrzyskie Muflony 2005” w kategorii najlepsze średnie przedsiębiorstwo

 

Serdecznie zapraszamy do naszych Salonów.

 

Toyota na świecie

Toyota Motor Corporation jest wiodącym koncernem motoryzacyjnym. W 2012 roku na pięciu kontynentach firma znalazła nabywców na ponad 9,9 mln aut, w tym 8,7 mln Toyot *. Toyota jest największym producentem samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką branży, jej wartość jest szacowana na 24,5 mld dol.**

Liczne sukcesy Toyoty wynikają z zadowolenia klientów, zdobytego m.in. najwyższą jakością. Niezawodność i wysoka trwałość aut Toyoty została wielokrotnie potwierdzona  niezależnymi badaniami. Np. wg ocen niezawodności trzyletnich samochodów dokonanych przez J.D. Power w 2013 roku, Toyota jest liderem zestawienia: zdobyła 7 pierwszych miejsc na 18 możliwych.

Toyoty są nie tylko niezawodne i trwałe. Te auta są także oszczędne i przyjazne dla środowiska. Toyota jest jednym z najbardziej innowacyjnych koncernów samochodowych i światowym liderem w produkcji aut z napędem hybrydowym.

Historia Toyoty rozpoczęła się od innowacji. Pod koniec XIX wieku Sakichi Toyoda wynalazł pierwszy w Japonii mechaniczny warsztat tkacki, który zrewolucjonizował przemysł tekstylny. W styczniu 1918 r. Sakichi założył spółkę Toyoda Spinning & Weaving Company. Z pomocą swojego syna Kiichiro spełnił marzenie życia i w 1924 r. zbudował automatyczny warsztat tkacki. Dwa lata później założył zakład Toyoda Automatic Loom Works.

Podobnie jak jego ojciec, Kiichiro był wizjonerem. W latach dwudziestych XX wieku przebywał w Europie i Stanach Zjednoczonych, gdzie zainteresował się młodą branżą motoryzacyjną. Zainwestował w nią 100 tys. funtów, które Sakichi Toyoda otrzymał za sprzedaż licencji na automatyczny warsztat tkacki. Kiichiro stworzył podwaliny Toyota Motor Corporation (TMC), która powstała w 1937 r. Od krosien do samochodów – działalność Toyoty zawsze cechowała się przekraczaniem utartych granic.

* Dodatkowo 1,2 mln Daihatsu oraz Hino
** Według raportu Top 100 Most Valuable Global Brands Millward Brown z 2013 r.