SPOTKANIE BIZNESU 2015

grafika_biznes_club_1_1400x430

III edycja Spotkania Biznesu już za nami!

25 marca w Centrum Kongresowym Rakietowa dolnośląscy Przedsiębiorcy spotkali się w ramach Toyota Nowakowski Business Club.

To jedyny tego typu w Polsce bezpłatny Program Wspierania i Integracji Lokalnego Biznesu pod oficjalnym patronatem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, która obchodzi w tym roku swoje 25–lecie.

Obejrzyj film

W trakcie spotkania po raz pierwszy zaprezentowane zostały firmy zrzeszone w Toyota Nowakowski Business Club. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z aktualnymi możliwościami finansowania dla MŚP, w tym środków unijnych na lata 2015-2020 zaprezentowanymi przez firmę Human Partner oraz wzięli udział w ciekawych warsztatach NETWORKINGU prowadzonych przez Projekt Wspierania Przedsiębiorczości. Warsztaty miały na celu pokazanie uczestnikom, jak wykorzystać zdobyte kontakty biznesowe i jak przełożyć je na zyski w firmie.

Wydarzeniu towarzyszyły jazdy próbne hybrydowymi modelami Toyoty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, a nagrodą główną w konkursie wizytówkowym był rower ufundowany przez firmę Rower Wrona. Goście mieli również okazję wygrać vouchery na Trening Szkoleniowy od PWP oraz vouchery na Bezpłatna Poradę Prawną od kancelarii prawnej GFP Legal & Tax należącej do Toyota Nowakowski Business Club.

Dzięki ogromnemu wsparciu Toyoty Motor Poland mogliśmy jako pierwsi w Polsce wziąć udział w przedpremierowym pokazie najnowszego modelu Toyoty Avensis. Nowoczesny design i zaawansowanie technologiczne, to nowy wizerunek Toyoty Avensis.

 

IMG_0685  IMG_0690  IMG_0747 

IMG_0751  IMG_0750  IMG_0749

Mamy nadzieję, że cenne kontakty nawiązane podczas III edycji Spotkania Biznesu przełożą się na sukcesy biznesowe.

Do zobaczenia na kolejnej edycji spotkania!